O NÁS

Vše o nás, našich zkušenostech, vzniku salonu

O nás

 Naše začátky a zkušenosti se psi a jejich úpravou se datují do doby před skoro 40-ti lety. Tehdy jsme získali našeho prvního psa-pudla apricot.

 Po několika návštěvách u chovatelky jsme si postupně pejska začali s maminkou stříhat samy. Postupně jsme získávali zkušenosti a začali stříhat i pejsky z okolí.

  V roce 1994 jsme pořidili štěně Sealyham teriéra a začali jsme cestovat mezi Brnem a Benešovem kam jsme se jezdili učit stříhat (vlastně trimovat) našeho psa.Postupně jsme se úpravu naučili a upravovali sami.

  V té době jsme také postupně začali pořizovat kvalitní střihačské vybavení. Také nás začali oslovovat známí a přátelé jestli bychom jim neostříhali jejich pejsky různých plemen. A tak jsme příležitostně ostříhali i jiné pejsky než své.

 S našim druhým Sealyhamem je spojeno i setkání s jednou majitelkou psího salonu a veterinární ordinace na Slovensku, která nám poskytla spoustu cenných rad a svých zkušeností s provozem psího salonu. Také nám poskytla cenné konzultace ohledně jednotlivých plemen a specifik jejich úpravy a stála za  vznikem našeho salonu. 

 Dále si velmi ceníme rad a zkušeností s úpravou psů od chovatelky, groomerky a vítězky groomerských soutěží  z Maďarska a možnosti být při několika on-line úpravách jednoho z nejlepších groomerů na světě z USA. 

  O naší kvalitě rozhodují naši klienti a ti se velmi rádi vrací a nejen pro to, že se jim líbí úprava, ale mimo jiné i pro to, že pejsky nevyvazujeme, jsou upravování v rodinném prostředí, odchází od nás bez stresu a někteří ani odcházet nechtějí, během úpravy jsou hlazeni, chváleni a rozmazlováni pamlsky... a ano dokážeme si poradit i s pejsky tzv. "agresivními". 

  Těšíme se na Vás.... pejsci jsou naše srdeční záležitost (..ale můžete přijít i s kočičkou, morčetem atd.)